بیمه ازدواج پاسارگاد

ازدواج پدیده‌ای مهم است که صاحب نظران تعاریف مختلفی را برای آن ارائه کرده‌اند. اما فارغ از همه این تعاریف ازدواج هنداونه سربسته‌ای است که کسی از آن چه که درون آن وجود دارد خبر ندارد. البته تعبیر هنداونه سربسته مربوط به دیروز است؛ امروزه تگنا اقتصادی آن قدر فرآیند ازدواج را پیچیده کرده است که تقریبا همه می‌دانند این هنداونه سربسته برخلاف آرزوهای دور و درازمان سرخ و شیرین نخواهد بود! سرانجام مشکلات و موانع اقتصادی جوانان شده است ازدواج در سنین بالا که برای زوجین چیزی جز ناکامی ندارد. دغدغه‌های تحصیلی از یک طرف و مشکل اشتغال از طرف دیگر کمرشکن شده است. حتی اگر اشغال هم فراهم باشد حقوق اغلب مشاغل غیررسمی جوابگو هزینه‌های سرسام‌آور ازدواج نیست؛ هر چند که این مراسم ساده برگزارشود. ناکامی اقتصادی جوانان که منجر به ناکامی ازدواج در دنیا امروز ما شده است باعث شد تا پاسارگاد با بیمه عمر و ازدواج خود نگاه ویژه‌ای به این قشر موثر در جامعه داشته باشد.


بیمه عمر و آتیه با چاشنی بیمه ازدواج پاسارگاد

طرح بیمه عمر و آتیه پاسارگاد که با سرمایه‌گذاری در آن آینده تحصیل فرزندان تا ۲۵ سالگی تضمین خواهد شد مکمل طرح بیمه ازدواجی است که این بار برای جوانان در شرف ازدواج در نظر گرفته‌ایم. بیمه عمر پاسارگاد برای جلب رضایت اقشار مختلف جامعه و همچنین تامین نیازمندی فرزندان از بدو تولد تا ازدواج آن‌ها به معرفی طرح سرمایه گذاری بیمه عمر و تامین آتیه اقدام کرده است تا فرزند شما بعد از مدت زمان مشخصی صاحب سرمایه قابل توجهی در دوران تحصیل تا ازدواج خود باشد. بیمه آتیه؛ از تحصیل تا ازدواج
برنامه پاسارگاد راهگشای مسیر رشد و تعالی فرزندان از تولد تا زمان ازدواج است. با وام بیمه عمر و ازدواج که زیرمجموعه بیمه تامین آتیه پاسارگاد است می‌توان تمام هزینه‌های ازدواج، تهیه جهیزیه، تحصیل فرزندان، خرید اثاثیه و لوازم و … فراهم کرد.


تهسیلات ویژه

بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد می توانند از محل اندوخته بیمه نامه برای هزینه های ازدواج، تهیه جهیزیه، تحصیل فرزندان، خرید اثاثیه و لوازم و ... وام دریافت نمایند.


هدف از ارائه بیمه عمر و تامین آتیه + ازدواج

ما همیشه بهترینها را برای خود و خانواده‌مان می‌خواهیم. همان گونه که با ازدواج و تشکیل خانواده مسئولیت هایمان بیشتر می‌شود. ‌در جایگاه والدین، برتری شما تامین آینده فرزندتان و رویاها و علایق شان می‌باشد. امروزه تحصیلات خوب، تهیه مسکن و حتی یک ازدواج ساده هزینه های زیادی دارد که این هزینه ها به مرور زمان نیز افزایش می‌یابند. فقط تصور کنید که شما به چه سرمایه ای برای گذراندن تمام این مراحل توسط خود و خانواده نیازمندید. بیمه پاسارگاد در راستای ارائه خدمات نوین سرمایه گذاری به اقشار مختلف مردم و جلب رضایتمندی اقشار مختلف و تامین مالی بخش اعظمی از افراد جامعه، اقدام به معرفی طرح سرمایه گذاری بیمه عمر و تامین آتیه نموده تا بیمه گذاران قادر باشند از طریق اندوخته و پس انداز تدریجی، پس از طی یک دوره زمانی مالک سرمایه قابل توجهی گردند. این بیمه نامه با هدف تامین سرمایه ای جهت تهیه جهیزیه فرزندان و اثاث خانواده تنظیم شده است.


برنامه ریزی برای تامین ازدواج

امروزه صندوق‌های بیمه‌ای تلاش می کنند خدمات خود را صرفا به تامین بخشی از هزینه‌های درمانی محدود نکنند و با ارائه خدمات حمایتی اجتماعی به بیمه‌شدگان تحت پوشش خود، در افزایش میزان رضایتمندی بیمه‌شدگان از عملکرد سازمان‌های بیمه‌گر با یکدیگر رقابت کنند. در کشور ما نیز صندوق‌های بیمه‌ای علاوه بر تامین بخشی از هزینه‌های درمانی خدمات دیگری همچون مستمری بازنشستگی، از کار افتادگی، و کمک هزینه ازدواج را به بیمه‌شدگان تحت پوشش خود ارائه می کنند.


در این قسمت به مزایا و پوشش های بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد اشاره می کنیم تا بتوانیم تمامی پوششهای این بیمه نامه را توضیح دهیم.

مبلغ حق بیمه

نحوه پرداخت

سن بیمه شده

مدت بیمه

معافیت مالیاتی

مزایای ویژه

مبلغ حق بیمه
شما با هر شرایط اقتصادی می توانید از سرمایه گذاری عمر و تامین آتیه برخوردار شوید.
* این مبلغ بین حداقل ۲۰۰.۰۰۰ ریال و حداکثر ۳.۳۳۴.۰۰۰ ریال ماهیانه می تواند باشد.
انعطاف در پرداخت حق بیمه‌ ها
از مهمترین ویژگیهای بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری قابل انعطاف بودن آن است که شرایط آن با توجه به توان مالی شما قابل پرداخت است. شما می‌توانید حق بیمه‌های خود را در طول مدت بیمه افزایش یا کاهش دهید. کاهش در پرداخت حق بیمه در دفعات محدود، منوط به وجود مبلغ کافی در اندوخته سرمایه ‌گذاری شماست.
نحوه پرداخت
حق بیمه بنا به تقاضای بیمه گذار می تواند به اقساط شش ماهه،سه ماهه، سالانه و یا ماهانه تقسیط گردد.
الگوی پرداخت حق بیمه‌ها بر اساس علاقه مندی خود می‌توانید دو روش را برای پرداخت حق بیمه‌های خود انتخاب کنید:

۱) حق بیمه ثابت: در طول مدت بیمه مبلغ ثابتی را به عنوان حق بیمه در هر نوبت می‌پردازید.

۲) حق بیمه افزایشی با نرخ معین: می‌توانید با توجه به توانایی خود هر سال مبالغ حق بیمه را از بین ۵ تا ۲۵% افزایش دهید.

سن بیمه شده
نوزادان از آغاز تولد و بزرگسالان تا سن ۶۵ سالگی می توانند از خدمات و سرمایه گذاری این بیمه نامه استفاده کنند.
*سن بیمه شده + سال بیمه نباید از ۷۰ بیشتر شود.مدت بیمه
مدت بیمه بین ۵ تا ۳۰ سال می باشد.

*سن بیمه شده + سال بیمه نباید از ۷۰ بیشتر شود.

معافیت مالیاتی:

سرمایه حیات پرداختی در بیمه عمروتامین آتیه به هر میزان که باشد از مالیات معاف است و در صورت فوت بیمه شده نیز مشمول مالیات بر ارث نخواهد بود.

سرمایه بیمه عمر و تامین آتیه، سرمایه بیمه حادثه و سرمایه بیمه بیماریهای خاص به هر میزان از معافیت مالیاتی برخوردار است و مبالغ پرداختی به بیمه گذار و استفاده کننده گان تابع قانون ارث نخواهد بود.

مشارکت در منافع
حداقل میزان سود سالانه برای ۲ سال اول ۱۶ درصد ، دو سال بعد از آن ۱۳ درصد و مازاد آن ۱۰ درصد بوده و بیمه پاسارگاد با توجه به توان سرمایه گذاری گرئه مالی پاسارگاد وجوه حاصل از اندوخته های بیمه عمر و تامین آتیه بیمه گذاران خود را سرمایه گذاری نموده و علاوه بر تضمین سود سالانه ۹۰% منافع حاصل از آن سرمایه گذاری را بین بیمه گذران بیمه عمر و تامین آتیه خود تقسیم و سرمایه آنان را سالانه تعدیل می نماید.
باز خرید بیمه نامه
بیمه نامه دارای ارزش بازخرید بوده و شما می توانید پس از پایان ماه ششم و پرداخت شش ماه حق بیمه ، اندوخته ایجاد شده را باز خرید نمایید.
مزایای ویژه بیمه نامه
به منظور مقابله با تورم فرضی، به درخواست بیمه گذار مبلغ حق بیمه می تواندهر سال به میزان ۵ تا ۲۵ درصد نسبت به سال قبل افزایش یابد.

پاسخی به نیاز های شما ...

- اگر به دنبال پشتوانه‌ای برای دوران بازنشستگی هستید.
- اگر به دنبال تشکیل سرمایه و پس‌انداز کردن با روشی با قاعده و منظم هستید.
- اگر در جستجوی حفظ ارزش اقتصادی پس‌انداز خود در مقابل آثار ناشی از تورم هستید.
- اگر در کنار برخورداری از پوشش فوت و پس‌اندازی به دنبال پوششهای تکمیلی دیگر هستید.


ما بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد را به شما پیشنهاد می کنیم...

با این سرمایه گذاری شما می توانید: آینده خود و خانواده خود را تأمین نماید.
سرمایه گذاری مناسب و سود آور را انتخاب کنید.
هزینه های تحصیلی فرزندان را تأمین کنید.
ارزش اقتصادی پس‌انداز خود در مقابل آثار ناشی از تورم حفظ کنید.
هزینه های جهیزیه و ازدواج فرزندان را تامین کنید.


این بیمه نامه به خاطر اثرات مفید و ماندگاری که برای فرد و خانواده وی بجا می گذارد از طرفداران زیادی برخوردار و مورد توجه اقشار مختلف اجتماع قرار گرفته است.